Catalogusnummer: 5056
Alberto Sartoris (1901-1998)

Twee werken op papier

gemengde techniek/monotype (?), gesign. r.o., '92, 30 x 45 cm., board, niet ingelijst, 30 x 60 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50