4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 20e eeuw, met resten signatuur r.o.
Interieur met moeder en kinderen
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100