8e zitting - Vrijdag 4 november 14.00 uur: 8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Catalogusnummer: 8001
Rijk gestoken eiken- en beukenhouten halbank, gedateerd 1834;

met oa. handen op de armleggers, blad- en bloemmotieven, tekst en stermotief in de rugleuning (stukjes ontbreken). Aan drie zijden voorzien van gestoken spreuk: ‘ Nooit Volmaakt, Leeft Vroluk En Ver Genoegd, Dat Voorspoed En Geluk Uwe Dagen Volgen, Door Tijd En Vlijt'.

br. 208 cm

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750

Hamerprijs: € 750