Catalogusnummer: 6550
Eikenhouten Zeeuwse kast, Renaissance, ca. 1700,

in twee verdelingen. In het front lade en vier deuren, ieder met kussenvormige notenhouten panelen. Het geheel versierd met bieswerk in geometrische patronen, ebbenhouten inlegwerk en gestoken leeuwenmaskers. Op gezwarte bolpoten

br. 176, h. 181 en d. 67 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480

Hamerprijs: € 480