1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4826
Europese school, 18e/19e eeuw
Twee vrouwen bij een monnik in een kapel
paneel
31 x 22 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70
Hamerprijs:
€ 70