1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
99845244
Catalogusnummer: 4826
Europese school, 18e/19e eeuw

Twee vrouwen bij een monnik in een kapel

paneel

31 x 22 cm.

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70