1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4999 Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4827
Jacoba Surie (1879-1970)

Stilleven met lantaarn, kan en schaal op een perzisch tapijt

pastel

45 x 60 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 130
Hamerprijs: € 130

Hamerprijs: € 130