1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99845245
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4827
update-catalogue
Jacoba Surie (1879-1970)

Stilleven met lantaarn, kan en schaal op een perzisch tapijt

pastel

45 x 60 cm.

gesign. l.o.

[1]

Taxatie: € 200 - 400
bid-description-text)s: bid-price)s
Opbrengst: € 130

Hamerprijs: € 130

outbid-warning
Overboden