14e zitting - Donderdag 10 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3437
Tibet, twee gestoken benen dansschort ornamenten, 18e-19e eeuw.

L. 15,6 en 14,8 cm.

Two Tibetan bone carved dance apron ornaments, 18th-19th century.

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200