1e zitting - Woensdag 2 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 6
Beneden wettelijk gehalte gouden ovale broche, 19e eeuw.

Met een driedimensionale voorstelling van een olifant in de jungle, bezet met een parel. De ogen van rood glas (licht beschadigd aan de rand, tin).

bruto 18,2 gr., h. 40 x b. 48 mm

Below legal gold alloy oval brooch, 19th century. With a three-dimensional representation of an elephant in the jungle, set with a pearl. The eyes of red glass (slightly damaged at the rim, pewter).

Taxatie: € 600 - € 700
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700