1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4854
Johannes Jacobus Heppener (1826-1898)
Molen aan een vaart
doek, beschadigd
50 x 60 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Hamerprijs:
€ 120