1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4854
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4854
update-catalogue
Johannes Jacobus Heppener (1826-1898)

Molen aan een vaart

doek, beschadigd

50 x 60 cm.

[1]

Taxatie: € 50 - 80
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120

outbid-warning
Overboden