Anya Gallacio (geb. 1963)
'5 Kilos of King Edwards'
aquarel, gesign. r.o., 2000, 56 x 76 cm.
watercolour, signed lower right
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525