4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
W. van Dongen (19e eeuw)
Het schip de 'Nijverhijd'
Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel
Taxatie: € 80 - € 150
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80