4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4538
W. van Dongen (19e eeuw)

Het schip de 'Nijverhijd'

aquarel, 40 x 58 cm.

Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel

[map]

Taxatie: € 80 - € 150
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80