1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Willem ter Meulen (20e eeuw)
'De lommerd'. Afgebeeld is de Bank van Lening, Oudezijds Voorburgwal 300.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30