4855-1
Catalogusnummer: 4902
Willem ter Meulen (20e eeuw)

'De lommerd'. Afgebeeld is de Bank van Lening, Oudezijds Voorburgwal 300.

65 x 50 cm.

gesign. l.o., '41

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30