4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4535
Gesigneerd Dupuis
Figuren in een winters dorp
doek, 80 x 122 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140