6e zitting - Donderdag 3 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 5076
Kees Verwey (1900-1995)

Bloemstilleven

ets, gesign. r.o., 49/100, volledige blad 60 x 76 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120