Stan Kaminski (geb. 1952)
Olifanten. Hierbij zeefdruk
aquarel, gesign. r.o., 30 x 27 cm. en zeefdruk, 39 x 30 cm.
Taxatie: € 100 - € 300
Hamerprijs: