Catalogusnummer: 5064
Rob van Koningsbruggen (geb. 1948)

Driemaal abstracte compositie

driemaal litho, gesign., 54/190, 56 x 77 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60