1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99845267
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4934
update-catalogue
Onduidelijk gesign. l.o.

Figuren op straat

doek

70 x 50 cm.

[1]

Taxatie: € 50 - 80
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70

outbid-warning
Overboden