Catalogusnummer: 6567
Gezwart eikenhouten kunstkabinet, deels 19e eeuw,

in twee verdelingen. Met twee deuren, gedateerd 1577, waarachter een interieur. Op de hoekstijlen vrijstaande getorste kolommen. De ondertafel met vier getorste poten

br. 108, h. 133 en d. 56 cm

Taxatie: € 900 - € 1.400
Huidig bod: € 825
Hamerprijs: € 825

Hamerprijs: € 825