1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4936
Carolus Thijsen (1867-1917)
Boereninterieur
doek, niet ingelijst
43 x 55 cm.
gesign. l.o.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140