99845270
Catalogusnummer: 4936
Carolus Thijsen (1867-1917)

Boereninterieur

doek, niet ingelijst

43 x 55 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140