1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4937
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4937
update-catalogue
Médart Maertens (1875-1946)

Stilleven

board

47 x 57 cm.

gesign. r.o.

[1]

Taxatie: € 60 - 100
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70

outbid-warning
Overboden