3e zitting - Woensdag 2 november 19.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 606
Tabaksdoos, Schoonhoven, 18e eeuw,

met afgeronde hoeken en gravure van mythologische voorstelling, Aeneas wordt door Venus en Fortuna geleid naar Dido, Koningin van Carthago, omgeven door gevarieerd decoratieve motieven, mt. Andries Graves Kooiman Schoonhoven 1786, latere belastingmerk keuren. Herkomst: veiling Dr. A.C.R. Dreesmann aangekocht bij A.C. Beeling & Zoon Leeuwarden 1972

8 x 13,5 x 2 cm, 230 gr.

Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect

Taxatie: € 1.500 - € 3.000
Huidig bod: € 1.400
Hamerprijs: € 1.400

Hamerprijs: € 1.400