3e zitting - Woensdag 2 november 19.00 uur: 0600-0870 - Silver
Catalogue number: 609
Tabaksdoos, Leiden, Louis XV,

gecontourneerde bewerkte deksel met voorstelling van amoureus paar met fluit spelende man omgeven door voluutvormen, vergulde binnenzijde, mt. Cornelis Koppenol Leiden ca. 1770 jaarletter onduidelijk

br. 14 cm, 186 gr.

Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect

Estimate: € 1,700 - € 2,400
Current bid: € 1,700
Hammer Price: € 1,700

Hammer price: € 1,700