Tabaksdoos, Leiden, Louis XV,
gecontourneerde bewerkte deksel met voorstelling van amoureus paar met fluit spelende man omgeven door voluutvormen, vergulde binnenzijde, mt. Cornelis Koppenol Leiden ca. 1770 jaarletter onduidelijk
Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect
Estimate: € 1,700 - € 2,400
Current bid: € 1,700
Hammer Price: € 1,700