11e zitting - Woensdag 9 november 10.00 uur: 2800-3318 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2687
China, zilvergemonteerde blauw-wit porseleinen strooier en een theebusje, Kangxi periode (1662-1722), het zilver 19e eeuw,

beide beschilderd met elegante dames en bloemen, beide gemerkt

h. 11,5-13 cm

Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect

China, silver-mounted blue and white porcelain caster and a tea-caddy, Kangxi period (1662-1722), the silver 19th century, both painted with elegant ladies and flowers, both marked (condition: in good overall condition_

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 825
Hamerprijs: € 825

Hamerprijs: € 825