4938
Catalogusnummer: 4938
Johan Hendrik van Ieperen (1909-1995)

Ophaalbrug bij een huis

doek, kleine beschadiging

130 x 180 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 300 - 500
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100