1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4938
Johan Hendrik van Ieperen (1909-1995)
Ophaalbrug bij een huis
doek, kleine beschadiging
130 x 180 cm.
gesign. l.o.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100