Catalogusnummer: 5065
Corneille (1922-2010)

'Joyce'

houtskool en aquarel, niet ingelijst, gesign. l.b., 25 mei '90, 76 x 59 cm.

Taxatie: € 1.800 - € 2.200
Hamerprijs: