1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
91236421
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4939
update-catalogue
Gesigneerd Oerder

Bloesem

tekening

17 x 27 cm.

hierbij gravure, bloesem, door Gerda Pitlo

[1]

Taxatie: € 60 - 100
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40

outbid-warning
Overboden