1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4940
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)

Werkzaamheden aan de Afsluitdijk

houtskool

30 x 45 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180