1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4995
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4940
update-catalogue
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)

Werkzaamheden aan de Afsluitdijk

houtskool

30 x 45 cm.

gesign. r.o.

[1]

Taxatie: € 50 - 80
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180

outbid-warning
Overboden