1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4945
Barbara Elisabeth van Houten (1862-1950)

Studie van bloemen

aquarel en gouache

45 x 30 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40