14e zitting - Donderdag 10 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3459
China, schildering van een onsterfelijke, 20e eeuw,

de vrouwelijke onsterfelijke met zwaard en speer, ingelijst achter glas (lichte slijtage)

77,5 x 19 cm

Herkomst: particuliere collectie, uit de collectie van G.F. Bakels, geveild bij Paul Brandt 25-27 mei 1955

China, painting of an Immortal, 20th century, the female immortal with sword and spear, framed behind glass (condition: some wear)

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150