17e zitting - Dinsdag 15 november 15.00 uur: 1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
Catalogusnummer: 2476
Delft, De Porceleyne Schotel, paar blauw-wit aardewerk natfruitschalen op onderschotel, 18e eeuw,

met fraai decor rondom gebouwen en dame in kweektuin, de onderzijde met druivenranken. Gemerkt P. (glazuurslijtage, minieme randschilfers)

diam. 22 cm.

[4]

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500