18e zitting - Dinsdag 15 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2551
Etie van Rees (1890-1973), aardewerken vormstuk, 1962,

"Klapwiekende uil (Le bonheur sage et reveur)", met geometrische decoratie op vleugels, gemerkt EvR, catalogus Pottenkijker, blz. 104, nr. 17

h. 18 cm

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850

Hamerprijs: € 850