18e zitting - Dinsdag 15 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2538
Hans de Jong (1932-2011), aardewerken fantasiedier, ca. 1970,

in de vorm van een draakachtig beest, bedekt met blauw en geelgroen glazuur, gemerkt De Jong

h. 27 cm / b. 38 cm

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380