18e zitting - Dinsdag 15 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2540
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985), aardewerken vormstukje, 1964,

gemodelleerd als een mannetje in een kar, bedekt met een bruin en groen glazuur, gemerkt HHKO 64 (bakfoutje)

h. 18 cm / b. 23 cm

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 1.900
Hamerprijs: € 1.900

Hamerprijs: € 1.900