17e zitting - Dinsdag 15 november 15.00 uur: 1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
Catalogusnummer: 2474
Delft, twee blauw wit aardewerk schotels, 2e helft 18e eeuw,

het pauwenbord gemerkt 'De Klaauw' (randslijtage)

diam. 35 cm.

Taxatie: € 100 - € 140
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100