Catalogusnummer: 7719
Frankrijk, comtoise gesigneerd Desjacques, Pompadour, 19e eeuw;

Uurwerk met gaand en slagwerk op bel, latoenkoperen slinger. Geheel geplaatst in grenenhouten kast in houtnerf geschilderd en polychrome decoratie van bloemen. Compleet met gewichten en opwindkruk.

h. 234 cm

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140