2e zitting - Woensdag 26 juni 14.00 uur : 6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
Catalogusnummer: 5038
Co Westerik (1924-2018)

Twee litho's

tweemaal litho, niet ingelijst

70 x 60 cm.

gesign., '96

[map]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150