2e zitting - Woensdag 26 juni 14.00 uur : 6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
Co Westerik (1924-2018)
tweemaal litho, niet ingelijst
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150