5038-1
Catalogusnummer: 5038
Co Westerik (1924-2018)

Twee litho's

tweemaal litho, niet ingelijst

70 x 60 cm.

gesign., '96

[map]

Taxatie: € 150 - 250
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150