1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4949
Pieter Mansvelt (1880-1968)
Riviergezicht
board
25 x 58 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 60 - € 100
Hamerprijs: