Iran, een rechthoekige tegel, Qajar, 19e eeuw.
met in reliëf scene van notabelen in hoftuin. Herkomst particulier Nederlandse collectie en Veiling Paul Brandt, 1957.
Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550