Twaalf dessertcouverts en tien messen, 19e eeuw,
rond model met gearceerde filetrand, verso wapengravure, mt. Philip de Meijer 's-Gravenhage 1854, messen met getordeerd heft en zilveren lemmet met meesterteken en P. de Meyer teken, jrl. 1867, alle 2e gehalte
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850