6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4685
Alle Zoethout (1906-1957)

Dode vogel

board, gesign. l.o., '39, 30 x 23 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30