1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
IMG_3156
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4951
update-catalogue
Diverse tekeningen, 20e eeuw

[map]

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50

outbid-warning
Overboden