99843514
Catalogusnummer: 4940Q
Wilhelm Renfordt (1889-1950)

Portret van Eberhard Lampe op driejarige leeftijd

aquarel

58 x 48 cm.

gesign. r.o., 1927

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50