5e zitting - Vrijdag 5 mei 14.00 uur : 8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Catalogusnummer: 8031
Twee geriete Lloyd Loom stoelen,

één gemerkt en gedateerd, okt 1934. Zittingen defect

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10

Hamerprijs: € 10