1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4952
Pieter Hagoort (1887-1975)

Boerderij de Zilverhoeve met nest ooievaars

board

45 x 65 cm.

gesign. l.o.

Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie. Tentoonstelling: Frans Halsmuseum, zondagsschilders, 1966.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320