6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4675
Gesigneerd l.o.

Schepen op een meer. Hierbij tekening gracht Amsterdam en tekening, portret van een vrouw

paneel, 16 x 22 cm., tekening, 16 x 20 cm. en tekening, 33 x 26 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: