Catalogusnummer: 2515
Delft, blauw aardewerk tabakspot met koperen 'Den Haag', 18e eeuw.

Uitgevoerd met voorstelling van gekroond wapen van de stad Den Haag geflankeerd door twee staande leeuwen en No. 14. Gemerkt aan de onderzijde voor Aardewerkfabriek De Klaauw. Compleet met koperen deksel. Met taxatierapport Van Nie Antiquairs, Amsterdam (rand met herstelling)

h. 43 cm

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500