6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Twee ingelijste kaarten, Japan en Africa
Litho, Japan, 1864 en gravure, Africa, 18e eeuw
35 x 40 cm. en 30 x 35 cm.
Taxatie: € 40 - € 80
Hamerprijs: